sportswellnessRestaurantHoteloffice

naše filozofie

Inspirováni společenským životem v zahraničních klubech jsme vytvořili špičkový tým mezinárodních odborníků pro poskytnutí doposud nevídaného zážitku z propojení práce, sportu a odpočinku. Věříme, že se nám jako prvním v České republice daří budovat klub v pravém slova smyslu. Klub, ve kterém se setkáváte s lidmi na stejné vlně. Místo, kam se budete rádi a pravidelně vracet. 

Svěřte se do našich rukou

Svěřte se do rukou odborníků, kteří vás budou provázet na cestě za vaším cílem. Unikátní přístup ke klientovi a vaše osobní potřeby jsou pro nás na prvním místě.

Udržujte se v kondici

Udržujte svoji fyzickou formu v moderně vybaveném fitness centru, a navíc v komorní atmosféře. Pomocí vstupní diagnostiky a s použitím nejmodernější technologie na trhu vám určíme efektivní tréninkový plán. Pod dohledem našich trenérů se budete zlepšovat efektivně a systematicky. 

Tenisový zážitek

Pro tenisové příznivce máme k dispozici 9 venkovních a 4 vnitřní dokonale upravené kurty. Nabízíme individuální přístup při zdokonalování vašich dovedností, široký výběr tenisových programů jako i uvolněné tenisové zážitky pro nadšené amatéry.  

Stav absolutní harmonie

Klidné prostředí přírody a komorní atmosféra spa navozuje stav absolutní harmonie těla a mysli. Nechte se hýčkat našimi odborníky při výběru z nabídky saun, masáží a anti-agingových procedur. Novou energii nepochybně načerpáte koupáním v přírodním biotopu v objetí vysokých stromů. 

Členství v unikátním klubu Vista

Vista Club je synonymem neokázalého luxusu, osobního přístupu, soukromí, místo setkávaní a nositelem anglosaských klubových tradic. Naší inspirací byla nejúžasnější klubová místa této planety. Věříme, že střípek jejich pojetí kvality, naleznete u nás i vy.