Vista Wellness
Za krásou uvolnění těla i duše

VISTA WELLNESS

Les, biotop, 3 sauny, pára, jacuzzi, jedinečné masáže. Objevili jste privátní wellnessový ráj. V samotném srdci košířského lesoparku, necelých 8 minut od centra Prahy.

KLID A SOUKROMÍ

Ve Vistě se snažíme dosáhnout absolutního klidu a soukromí pro každého z našich návštěvníků. Proto omezujeme jednorázovou kapacitu našich wellness zařízení vždy jen na několik málo osob. Domluvte si svojí první návštěvu ještě dnes.

REZERVOVAT NÁVŠTĚVU

Recepce +420 211 154 218

PRO UVOLNĚNÍ S KAŽDÝM DOTEKEM

Vista masáže

Svěřte se do rukou odborníků, kteří Vám pomohou uvolnit psychické i fyzické napětí. Vyberte si masáž na tělo z naší nabídky. Od perkusní terapie zmírňující bolesti svalů, přes intenzivní práci s fasciemi metodou IASTM a mobilizací baněk, až po rehabalitační flossbanding a rekondiční masáže.

omezený počet míst

Cena jednorázového vstupu do wellness na 3 hodiny je 1850 Kč pro osobu. V pracovní dny je možný vstup na 2 hodiny za 1500 Kč pro osobu. Členové Vista Members Club mají vstup do SPA zóny bez poplatku.

Po-Ne 10:30-22:00

Najdete nás 8 minut od nákupního centra Anděl. Uprostřed nádherné přírody košírského lesoparku na adrese Nad Hliníkem 1202/02, Praha 5. Těšíme se na Vaší návštěvu.

REZERVOVAT NÁVŠTĚVU

Recepce +420 211 154 218