Vista Wellness
Uvolněte tělo i duši

VISTA WELLNESS

Les, biotop, 3 sauny, pára, jacuzzi, jedinečné masáže. Objevili jste privátní wellnessový ráj. V samotném srdci košířského lesoparku, necelých 8 minut od centra Prahy.

KLID A SOUKROMÍ

Ve Vista Resortu dbáme na to, aby měl každý návštěvník absolutní klid a soukromí. Proto omezujeme jednorázovou kapacitu našich wellness zařízení vždy jen na několik málo osob. Domluvte si svojí první návštěvu ještě dnes.

REZERVOVAT NÁVŠTĚVU

Recepce +420 211 154 218

UVOLNĚNÍ S KAŽDÝM DOTEKEM

Vista masáže

Svěřte se do rukou odborníků, kteří Vám pomohou uvolnit psychické i fyzické napětí. Vyberte si masáž z naší nabídky, která zahrnuje například perkusní terapii zmírňující bolesti svalů, baňkování, intenzivní práci s fasciemi metodou IASTM,  rehabilitační flossbanding nebo rekondiční masáže.

omezený počet míst

Cena jednorázového vstupu do wellness na 3 hodiny je 1850 Kč pro osobu. V pracovní dny je možný vstup na 2 hodiny za 1500 Kč pro osobu. Členové Vista Members Club mají vstup do SPA zóny bez poplatku.

Po-Ne 10:30-22:00

Najdete nás 8 minut od nákupního centra Anděl. Uprostřed nádherné přírody košírského lesoparku na adrese Nad Hliníkem 1202/02, Praha 5. Těšíme se na Vaší návštěvu.

REZERVOVAT NÁVŠTĚVU

Recepce +420 211 154 218

Dárkový poukaz

Užijte si kouzlo relaxačního spa zážitku společně s blízkými. Rádi pro vás připravíme dárkové poukazy na libovolnou částku dle vašeho přání

Oslava života

Svěřte nám oslavu narozenin, výročí, svatbu nebo firemní večírek. Postaráme se, aby každý důležitý okamžik provázela nezapomenutelná oslava.

Členství v klubu Vista
Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru Vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.
Staňte se součástí Vista Members Club.
MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ