Za krásou uvolnění těla i duše

Zpěv ptáků, vůně dřeva a absolutní uvolnění. Nechte se hýčkat našimi procedurami ve wellness ukrytém mezi stromy. Odcházet budete jako nový člověk.

VISTA WELLNESS

Tak, jako se nebe zrcadlí v jezírku, odráží se odpočinek ve wellness na kvalitě Vašeho života. Kdy se u nás zastavíte?

NA VRCHOLU BLAHA

Z rozehřáté sauny, kde v kamnech praská dřevo, do osvěžujícího přírodního biotopu a zase zpět. Načerpejte novou energii a posilte svou imunitu. 

Vista SPA

Ze Země tisíců jezer a lesů jsme přenesli saunový ráj do lesa s jezírkem kousek od centra Prahy. Milovníky severské kultury zahřeje na těle i na duchu hned několik venkovních a vnitřních saun a parních kabin s různou teplotou, vlhkostí i vůní. Utužujte své zdraví při střídání horké sauny a osvěžujícího koupání v přírodním biotopu.

Po-Pá 14:00-22:00 So-Ne 11:00-22:00

Rezervace spa

Tak jako na severu, ani u nás se pozvání do sauny neodmítá. Zavolejte na +420 721 775 615 a domluvte si návštěvu SPA s recepcí Vista Wellness.

Cena je 1 850 Kč za 3 hodiny. Pro členy je vstup bez poplatků.

Zahrnuje 3hodinový vstup do saunového světa, biotopu a vířivky pro 1 osobu včetně ručníku a prostěradla.

Saunový svět a vířivka

Prohřejte a detoxikujte své tělo tak, jak je vám to nejpříjemnější. V soukromí vnitřní finské sauny, v netradiční sauně na hladině jezírka nebo v mírnější páře.

Venkovní a Vnitřní finská sauna: 90 až 100 °C
(Pro privátní užití venkovní sauny je nutná rezervace předem.)
Parní sauna: 40 až 60 °C
Bio sauna: 60 až 90 °C s vlhkostí mezi 20 až 40 %

Koupání v přírodním biotopu

Zurčící voda, vůně lesa a zpěv ptáků. V parném létě nabízí čistá voda jezírka vítané osvěžení, v zimě je zase ideálním místem k otužování po páře či sauně.

Venkovní sauna s vlastní odpočívárnou

Zrcadlí se na klidné hladině přírodního biotopu. Venkovní sauna nabízí vyrovnanost i pro Vaší mysl. Budete v teple sálajících kamen ještě chvilku nebo už nadešel čas na skok do chladivé vody?

Vista masáže

Svěřte se do rukou odborníků, kteří Vám pomohou uvolnit psychické i fyzické napětí. Vyberte si masáž na tělo z naší nabídky. Od perkusní terapie zmírňující bolesti svalů, přes intenzivní práci s fasciemi metodou IASTM a mobilizaci pomocí baněk, až po rehabilitační flossbanding a rekondiční masáže.

již brzy

Almia Vista Medical SPA

Vlastní dermatologický institut na špičkové úrovni. Nabízí nejmodernější a citlivě prováděné procedury v oblasti péče o obličej. Veškeré zákroky probíhají na základě odborné analýzy pleti a po navrhnutí doporučených postupů ošetření.

Objednání vždy po dohodě na: + 420 608 696 119

Dárkový poukaz

Sdílejte požitek z vynikajícího jídla s těmi, na nichž Vám záleží. S radostí Vám vystavíme dárkové poukazy na částku podle Vaší chuti. 

Oslava života

Svěřte nám oslavu narozenin, výročí, svatbu nebo firemní večírek. Postaráme se, aby každý důležitý okamžik provázela nezapomenutelná oslava.

Členství v klubu Vista
Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru Vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.
Staňte se součástí Vista Members Club.
MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ