sportwellNESSgastronomieHoteloffice
Již brzy

Za krásou uvolnění těla i duše

Zpěv ptáků, vůně dřeva a absolutní uvolnění. Nechte se hýčkat našimi procedurami ve wellness ukrytém mezi stromy. Odcházet budete jako nový člověk

VISTA WELLNESS

Tak jako se nebe zrcadlí v jezírku, odráží se odpočinek ve wellnessu na kvalitě vašeho života. Kdy se zastavíte dnes?

Naše SPA je v plném provozu!

Z rozehřáté sauny, kde v kamnech praská dřevo, do osvěžujícího přírodního biotopu a zase zpět. Zbavte se zbytečného a načerpejte novou energii. 

Vista spa

Ze Země tisíců jezer a lesů jsme přenesli saunový ráj do lesa s jezírkem kousek od centra Prahy. Milovníky severské kultury zahřeje na těle i na duchu hned několik venkovních a vnitřních saun a parních kabin s různou teplotou, vlhkostí i vůní. Utužujte své zdraví při střídání horké sauny a osvěžujícího koupání v přírodním biotopu.


Každý den od 14:00 do 22:00.

Rezervace spa

Tak jako na severu, ani u nás se pozvání do sauny neodmítá. Zavolejte na +420 721 775 615 a domluvte si návštěvu spa s recepcí Vista Wellness.

Cena je 2000 Kč za 3 hodiny. Pro členy je vstup bez poplatků.

Zahrnuje 3 hodinový vstup do saunového světa, biotopu a vířivky pro 1 osobu včetně ručníku a prostěradla.

Saunový svět a vířivka

Prohřejte a detoxikujte své tělo tak, jak je vám to nejpříjemnější. V soukromí vnitřní finské sauny, v netradiční sauně na hladině jezírka nebo v mírnější páře.

Venkovní a vnitřní finská sauna: 90 až 100 °C
Parní sauna: 40 až 60 °C
Bio sauna: 60 až 90 °C s vlhkostí mezi 20 až 40 %

Koupání v přírodním biotopu

Zurčící voda, vůně lesa a zpěv ptáků. V parném létě nabízí čistá voda jezírka vítané osvěžení, v zimě je zase ideálním místem k otužování po páře či sauně.

Venkovní sauna s vlastní odpočívárnou

Zrcadlí se na klidné hladině přírodního biotopu. Venkovní sauna nabízí vyrovnanost i vaší mysli. Budete v teple sálajících kamen ještě chvilku, nebo už nadešel čas na skok do chladivé vody?

Vista masáže

Svěřte se do rukou odborníků, kteří vám pomůžou uvolnit psychické i fyzické napětí. Vyberte si masáž na tělo z naší nabídky. Od perkusní terapie zmírňující bolesti svalů, přes intenzivní práci s fasciemi metodou IASTM a mobilizaci pomocí baněk, až po rehabilitační flossbanding a rekondiční masáže. Zavolejte na +420 721 775 615 a objednejte si masáž ve Vista Wellness.

Již brzy

Vista centrum omlazení

Zpomalte proces stárnutí v našem centru. Pronikněte do tajů dlouhověkosti pomocí unikátních anti-agingových procedur.

Členství v klubu Vista

Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.

Staňte se součástí Vista Members Club.