sportwellNESSgastronomieHoteloffice
Již brzy

Práce s výhledem na les

Neztrácejte čas cestou do práce a buďte výkonnější. Svoji kancelář nebo místo pro obchodní schůzku naleznete i u nás. 

Vista office

Nezapomínáme na to, že práce je nezbytnou součástí života. U nás se navíc stává radostí. Šetříme vám čas tím, že nabízíme prostor pro koncentraci, inspiraci, realizaci velkých plánů a aktivní odpočinek na jednom místě.   

Stylová kancelář

Neztrácejte čas cestou do práce a buďte výkonnější. Svoji kancelář nebo místo pro obchodní schůzku naleznete i u nás.

Podpora koncentrace

Prostor designově vytvořen tak, aby podporoval vaši koncentraci a podněcoval kreativní myšlení. Pracujte efektivně a současně stylově.

Klid a soukromí

Zorganizujte si zde pracovní setkání, konferenci, firemní eventy nebo využijte atmosféru klidu a soukromí na pročištění svých myšlenek a nalezení nové inspirace.

Členství v klubu Vista

Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.

Staňte se součástí Vista Members Club. 

vista public

Jednorázový pronájem

Naše stylové kanceláře a konferenční místnosti jsou připravené k vašemu využití, zda jste podnikatel anebo firma. Součásti pronájmu je technické vybavení, administrativní podpora a občerstvení. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle +420 603 726 477 nebo nám zašlete e-mail na info@vistaresort.cz.