Práce s výhledem na les

Neztrácejte čas cestou do práce a buďte výkonnější. Svoji kancelář nebo místo pro obchodní schůzku naleznete i u nás.

Vista office

Místo pro koncentraci, inspiraci i realizaci velkých plánů, které umožňuje rozvinout Vaši tvořivost. A protože věříme v rovnováhu mezi odpočinkem a prací, od pracovního stolu máte na dohled les. Do jakých výšin vyrostete dnes?

Nyní nejsou žádné aktuality.

Konferenční místnost

Vyjednávejte, ohromujte, sdílejte. Ať už na konferenci nebo přednášce, naše prostory dají vyniknout Vašim pracovním i životním zkušenostem. Prostorná místnost je ideální pro setkání až s 30 lidmi. Uspořádejte networking s uklidňujícím výhledem do přírody.

Zasedací místnost

Dejte si šálek kávy a zasedněte k jednání na pohodlnou židli obklopení moderním vybavením i útulným dřevem. Prostor, který pojme komfortně až 16 lidí, nabízí příjemné zázemí pro nezapomenutelné prezentace, důležité schůzky i výhled mezi stromy zalité sluncem.

Klubová místnost

Oválný stůl z masivního dřeva, kožená křesla a v krbu oheň. Místo stvořené pro zasedání představenstva, vrcholového managementu i netradiční meeting. Pozvěte až 8 klíčových lidí do stylové Klubové místnosti a udělejte na ně skvělý dojem.

Pracovna

Za okny dokonalá práce přírody, uvnitř ničím nerušená práce na Vašich projektech. Dotáhněte, co jste dlouho odkládali, nebo postavte něco nového v minimalistické a stylové kanceláři stvořené pro kreativitu a flow.

vista public

Jednorázový pronájem

Naše stylové kanceláře a konferenční místnosti jsou připravené k vašemu využití, zda jste podnikatel anebo firma. Součásti pronájmu je technické vybavení, administrativní podpora a občerstvení. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle +420 603 726 477 nebo nám zašlete e-mail na info@vistaresort.cz. 

office

Jednorázový pronájem kanceláře

Zanechte nám e-mail a zašleme vám více informací.
Všechny otázky vám rádi zodpovíme na recepci: +420 603 726 477.

Odesláním své e-mailové adresy dáváte společnosti Vista Resort & Club s.r.o. souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
Úspěšně odesláno.
Brzy se vám ozveme na vámi uvedený kontakt.
Členství v klubu Vista
Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím Vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru Vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.
Staňte se součástí Vista Members Club.
MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ