Pohyb je život

Vykročte za krásou pohybu při velkých i malých sportovních výkonech. V hale i pod širým nebem, s trenérem či s partnerem.

SPORTOVNÍ DUCH V KAŽDÉM DETAILU

Po-Ne 07:00-21:00

Věříme, že i rekreační sportování může být na vysoké úrovni. Proto se na vás těší tým mezinárodně uznávaných trenérů, kteří se vás rádi ujmou. Vybudovali jsme kvalitní zázemí inspirované předními světovými kluby. Při sportu si vyčistíte hlavu, naberete sílu a získáte novou energii v prostředí, kde je každý pohyb radostí.

Tenis

Vyměňte šaty a košile za tenisový úbor v našich prostorných šatnách a vstupte na kurt. Sezóna tu panuje po celý rok. Hrajte se sluncem v zádech na uhlazené antuce některého z 9 venkovních kurtů. Úkryt před sychravým počasím vám poskytnou 3 vnitřní kurty v dřevem obložené hale s povrchem GreenSet Comfort.

Rezervace kurtu

Najděte si chvilku na tenis. Rezervujte si kurt online nebo zavolejte na +420 603 726 477 a domluvte se na recepci.

Public
Lifestyle Plus
Vnitřní kurty
GREEN SET
2 hráči 500 Kč/osoba
3-4 hráči 300 Kč/osoba

KOBEREC
2 hráči 300 Kč/osoba
3 -4 hráči 200 Kč/osoba
v ceně
Venkovní kurty
2 hráči 250 Kč/osoba
3-4 hráči 200 Kč/osoba
za hodinu
v ceně

Tréninky pro dospělé

Začít můžete vždycky.

Nikdy není pozdě začít objevovat kouzlo tenisu. Ať už je vaše úroveň jakákoli, lekce s trenérem vás budou bavit. Trénujte individuálně nebo ve skupině, kdykoli během všedních i nevšedních dnů.

Juniorská Akademie

S velkým odhodláním měnit malá vítězství ve světová. Nabízíme speciální tréninky pro dorostence, které je dovedou na prestižní zahraniční akademie a pomohou jim k profesionální úrovni. Od komplexního programu zahrnujícího tenisové, kondiční a mentální tréninky přes regeneraci a cesty na turnaje s trenérem až po zdravotní péči a testování. Naším cílem jsou vaše poháry.

Mezinárodní kempy

Jeden pobyt, který spojuje lidi z různých kultur, kouzlo historické Prahy a bohaté sportovní vyžití s komplexním pohybovým programem. Odjíždět budete osvěžení na těle i na duchu.

ZJISTIT DOSTUPNOST

Dětské letní kempy

Rádi bychom Vás pozvali na letní tenisové kempy, které se každoročně konají v našem klubu během letních prázdnin. Děti se mohou těšit nejen na lekce tenisu, ale také na spoustu her a zábavy v krásném prostředí areálu „Vista Resort & Club“. To vše s našimi zkušenými trenéry, kteří Vaše děti dokáží zaujmout.

Cena: 5 800 Kč/týden/dítě,
1.200 kč/dítě/denKontakt:
dita.pechova@vistaresort.cz

Více info

Přihláška

Děkujeme! Váše přihláška byla přijata!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Profesionální osobní tenisový trénink

Zveme Vás na lekce tenisu s manažerkou sportu Barborou Jílkovou. Na svých tenisových lekcí s radostí uvítá jak začátečníky, tak i pokročilé hráče, kteří se chtějí zdokonalit. Ráda Vám předá své osobní zkušenosti ze zahraničí, kde žila několik let. Je držitelkou nejvyšší trenérské certifikace USPTA, PTR z USA.

TC Vysoké školy

MHMP přispívá dotací na trénink mládeže TCVŠ, který působí v prostorách Vista Resort & Club. NSA podporuje mládežnický tenis v programu Můj klub.

Prezident klubu: Pavel Kuka
Sportovní manažer: Barbora Jílková, tel.: +420 602 745 511

Tenis je společenská hra, jejíž kořeny sahají až do 13. století. I když se od těch dob hodně změnilo, něco zůstalo stejné. Tenisté všech úrovní rádi měří své síly na soutěžních i přátelských turnajích. A o tuto tradici vás nechceme ochudit.

Fitness

Posilujte svaly, odolnost i sebevědomí ve fitness s omezenou kapacitou a neomezenými možnostmi. Prostor je vybavený nejmodernějšími posilovacími stroji, aerobními trenažéry, činkami a dalšími doplňky. Kromě bohatého sportovního vyžití nabízíme také poradenství a sportovní diagnostiku. Tenhle zápas o lepší já zkrátka nemůžete prohrát.

Posilovna

Zažijte radost z pohybu v příjemném fitness centru s výhledem do lesa.

Vstup pro hotelové hosty a členy klubu Vista Resort zdarma.
Pro veřejnost pouze formou individuálního tréninku s fitness trenérem.

Individuální trénink

Zvítězit sám nad sebou je často to nejtěžší. Ať už jsou vaše cíle jakékoli, pravidelný a kvalitní trénink pod odborným dohledem vás k nim dovede rychleji. Lekce jsou přizpůsobeny vašim potřebám a kondici. Odcházejte z tréninků s dobrým pocitem. 

Sportovní diagnostika

InBody je neinvazivní analýza složení těla, která poskytuje podrobné rozdělení Vaší hmotnosti z hlediska svalů, tuku a vody. Je to rychlý a snadný způsob, jak zjistit, kde jste, a pomoci vám a vašemu trenérovi určit další kroky, abyste se dostali do té nejlepší formy! A co je důležitější, všechny tyto znalosti vám dávají sílu činit lepší rozhodnutí, která vám pomohou přiblížit se vašim fitness cílům.

Skupinové lekce

Jsou dny, kdy vás představa tréninku příliš neláká a ocenili byste trochu motivace? Není nad zdravou soutěživost při skupinovém cvičení. Vyberte si z našich lekcí a překonejte sami sebe. Postupně pro Vás budeme nabídku rozšiřovat.

Vista sport

Skupinové lekce

Zanechte nám na sebe kontakt, zašleme vám více informací.
Všechny otázky vám rádi zodpovíme na recepci: +420 603 726 477.

Odesláním své e-mailové adresy dáváte společnosti Vista Resort & Club s.r.o. souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
Úspěšně odesláno.
Brzy se vám ozveme na vámi uvedený kontakt.

Vašek Šebek

Mistr ČR v Kickboxu 2021
Několikanásobný vítěz mezinárodních turnajů WAKO Zápasník MMA

-Skupinové a privátní tréninky na míru
- Redukce tělesného tuku a hmotnosti
-Nabírání svalové hmoty
-Tvarování postavy
-Silové tréninky
-Zlepšení kondice
-Výživové poradenství

Telefonní Kontakt:
+420 602 745 511

Míša Richter

Zdravé fitness cvičení s respektem k tělu
-Stabilizace a mobilizace páteře (SM Systém)
-Pokřivení těla
-Zkrácení svalových partií-Disbalance
-Manuální techniky
-Cvičení s dětmi
-Jóga
-Konzultace a diagnostika těla a mysli

Telefonní Kontakt:
+420 602 745 511

Minigolf

Srovnejte si myšlenky při soustředěném míření na jamku. Naše minigolfové hřiště je ideálním místem pro odpolední odpočinek, soukromou oslavu či společenskou akci.

Cena je 200 Kč za hodinu (pro 1 osobu včetně zapůjčení vybavení). Provoz minigolfu je v období jaro-léto nebo podle počasí.

Jóga

Odpojte se na chvíli od okolního světa a uvolněte své tělo i mysl. Vyberte si z individuálních, párových a skupinových lekcí. Začněte zvolna hatha jógou, která vás v základních pozicích naučí ovládat dech a koncentraci. Později zkuste dynamičtější vinyasu s detoxikačními účinky nebo rychlejší a pokročilejší ashtangu pro lepší činnost oběhového systému.

Členství v klubu Vista
Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru Vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.
Staňte se součástí Vista Members Club.
MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ