Když rádi berete život sportovně

Vykročte za krásou pohybu při velkých i malých sportovních výkonech. V hale i pod širým nebem, s trenérem či s partnerem.

SPORTOVNÍ DUCH V KAŽDÉM DETAILU

Věříme, že rekreačně sportovat můžete i na profesionální úrovni. Sestavili jsme pro vás mezinárodní tým špičkových trenérů a vytvořili kvalitní zázemí inspirované těmi nejlepšími kluby v zahraničí. Vyčistěte si hlavu a naberte nové síly mezi lidmi, se kterými je pohyb radostí. 

Po-Ne 07:00-21:00

Tenis

Vyměňte šaty a košile za tenisový úbor v našich prostorných šatnách a vstupte na kurt. Sezóna této ušlechtilé hry tu panuje po celý rok. Hrajte se sluncem v zádech na dokonale uhlazené antuce některého z 9 venkovních kurtů. Úkryt před sychravým počasím vám poskytnou 3 vnitřní kurty v dřevem obložené hale s povrchem GreenSet Comfort.

Rezervace kurtu

Najděte si chvilku na tenis. Rezervujte si kurt online nebo zavolejte na +420 603 726 477 a domluvte se na recepci.

Public
Lifestyle Plus
Vnitřní kurty
GREEN SET
2 hráči 500 Kč/osoba
3-4 hráči 300 Kč/osoba

KOBEREC
2 hráči 300 Kč/osoba
3 -4 hráči 200 Kč/osoba
v ceně
Venkovní kurty
2 hráči 250 Kč/osoba
3-4 hráči 200 Kč/osoba
za hodinu
v ceně

Tréninky pro dospělé

Začít můžete vždycky.

Nikdy není pozdě začít objevovat kouzlo tenisu. Ať už je vaše úroveň jakákoli, lekce s trenérem vás budou bavit. Trénujte individuálně nebo ve skupině, kdykoli během všedních i nevšedních dnů.

Juniorská Akademie

S velkým odhodláním měnit malá vítězství ve světová. Nabízíme speciální tréninky pro dorostence, které je dovedou na prestižní zahraniční akademie a pomohou jim k profesionální úrovni. Od komplexního programu zahrnujícího tenisové, kondiční a mentální tréninky přes regeneraci a cesty na turnaje s trenérem až po zdravotní péči a testování. Naším cílem jsou vaše poháry.

Mezinárodní kempy

Jeden pobyt, který spojuje lidi z různých kultur, kouzlo historické Prahy a bohaté sportovní vyžití s komplexním pohybovým programem. Odjíždět budete osvěžení na těle i na duchu.

ZJISTIT DOSTUPNOST

Dětské letní kempy

Rádi bychom Vás pozvali na letní tenisové kempy, které se každoročně konají v našem klubu během letních prázdnin. Děti se mohou těšit nejen na lekce tenisu, ale také na spoustu her a zábavy v krásném prostředí areálu „Vista Resort & Club“. To vše s našimi zkušenými trenéry, kteří Vaše děti dokáží zaujmout.

Cena: 4 800 Kč/týden/dítě


Kontakt:
dita.pechova@vistaresort.cz

Více info

Přihláška

Děkujeme! Váše přihláška byla přijata!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Tenis je společenská hra, jejíž kořeny sahají až do 13. století. I když se od těch dob hodně změnilo, něco zůstalo stejné. Tenisté všech úrovní rádi měří své síly na soutěžních i přátelských turnajích. A o tuto tradici vás nechceme ochudit.

Fitness

Posilujte svaly, odolnost i sebevědomí ve fitness s omezenou kapacitou a neomezenými možnostmi. Prostor je vybavený nejmodernějšími posilovacími stroji, aerobními trenažéry, činkami a dalšími doplňky. Kromě bohatého sportovního vyžití nabízíme také poradenství a sportovní diagnostiku. Tenhle zápas o lepší já zkrátka nemůžete prohrát.

Jednorázový vstup

Maximální soustředění na výkon a uklidňující zpěv ptáků. Zažijte radost z pohybu v příjemném fitness centru s výhledem do lesa.

Vstup je 500 Kč za hodinu pro veřejnost nebo zdarma pro členy klubu.

Individuální trénink

Zvítězit sám nad sebou je často to nejtěžší. Ať už jsou vaše cíle jakékoli, pravidelný a kvalitní trénink pod odborným dohledem vás k nim dovede rychleji. Lekce jsou přizpůsobeny vašim potřebám a kondici. Odcházejte z tréninků s dobrým pocitem. 

Sportovní diagnostika

InBody je neinvazivní analýza složení těla, která poskytuje podrobné rozdělení Vaší hmotnosti z hlediska svalů, tuku a vody. Je to rychlý a snadný způsob, jak zjistit, kde jste, a pomoci vám a vašemu trenérovi určit další kroky, abyste se dostali do té nejlepší formy! A co je důležitější, všechny tyto znalosti vám dávají sílu činit lepší rozhodnutí, která vám pomohou přiblížit se vašim fitness cílům.

Telefonní Kontakt:
+420 730 162 539

Skupinové lekce

Jsou dny, kdy vás představa tréninku příliš neláká a ocenili byste trochu motivace? Není nad zdravou soutěživost při skupinovém cvičení. Vyberte si z našich lekcí kruhového tréninku, HIIT, kardia nebo komplexního posilování celého těla a překonejte sami sebe. Náš rezervační systém nám napovídá, že v tom nebudete sami.

Vista sport

Skupinové lekce

Zanechte nám na sebe kontakt, zašleme vám více informací.
Všechny otázky vám rádi zodpovíme na recepci: +420 603 726 477.

Odesláním své e-mailové adresy dáváte společnosti Vista Resort & Club s.r.o. souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
Úspěšně odesláno.
Brzy se vám ozveme na vámi uvedený kontakt.
ZAREZERVUJTE SI SKUPINOVÉ LEKCE

David Schubert

Náš certifikovaný osobní trenér a fitness trenér s více než desetiletím zkušeností v oboru. Specializuje se na tenis, golf a box a jeho cílem je pomoci svým klientům dosáhnout jejich cílů v oblasti zdraví a fitness.


Telefonní Kontakt:
+420 730 162 539

Filip Dolejš

Filip Dolejš je osobní trenér, který se zaměřuje na přizpůsobení tréninkových plánů individuálním potřebám svých klientů. Je známý svým motivačním trenérským stylem a svou schopností adaptovat se na jakýkoliv cíl. Ať už je to hubnutí, budování svalů, sportovní výkon nebo celkové zdraví a wellness. Jeho cílem je posílit své klienty a pomoci jim stát se nejlepší verzí sebe samých.

Minigolf

Utřiďte si myšlenky soustředěným mířením na jamku nebo při sledování potomků ze stínu stromů. Naše minigolfové hřiště je ideálním místem pro odpolední odpočinek, soukromou oslavu či netradiční společenskou akci.

Cena je 200 Kč za hodinu (pro 1 osobu včetně zapůjčení vybavení).

Jóga

Odpojte se na chvíli od okolního světa a uvolněte své tělo i mysl. Vyberte si z individuálních, párových a skupinových lekcí. Začněte zvolna hatha jógou, která vás v základních pozicích naučí ovládat dech a koncentraci. Později zkuste dynamičtější vinyasu s detoxikačními účinky nebo rychlejší a pokročilejší ashtangu pro lepší činnost oběhového systému.

Členství v klubu Vista
Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru Vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.
Staňte se součástí Vista Members Club.
MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ