Když rádi berete život sportovně

Vykročte za krásou pohybu při velkých i malých sportovních výkonech. V hale i pod širým nebem, s trenérem či s partnerem.

SPORTOVNÍ DUCH V KAŽDÉM DETAILU

Věříme, že rekreačně sportovat můžete i na profesionální úrovni. Sestavili jsme pro vás mezinárodní tým špičkových trenérů a vytvořili kvalitní zázemí inspirované těmi nejlepšími kluby v zahraničí. Vyčistěte si hlavu a naberte nové síly mezi lidmi, se kterými je pohyb radostí. 

Tenis

Vyměňte šaty a košile za tenisový úbor v našich prostorných šatnách a vstupte na kurt. Sezóna této ušlechtilé hry tu panuje po celý rok. Hrajte se sluncem v zádech na dokonale uhlazené antuce některého z 9 venkovních kurtů. Úkryt před sychravým počasím vám poskytnou 3 vnitřní kurty v dřevem obložené hale s povrchem GreenSet Comfort.

Rezervace kurtu

Najděte si chvilku na tenis. Rezervujte si kurt online nebo zavolejte na +420 603 726 477 a domluvte se na recepci.

Public
Lifestyle
Lifestyle Plus
Vnitřní kurty
GREEN SET
2 hráči 500kč / osoba
3-4 hráči 300kč / osoba

KOBEREC
2 hráči 300kč / osoba
3 -4 hráči 200kč / osoba
300kč na osobu za hodinu
v ceně
Venkovní kurty
250kč na osobu za hodinu
150kč na osobu za hodinu
v ceně

Tréninky pro dospělé

Začít můžete vždycky.

Nikdy není pozdě začít objevovat kouzlo tenisu. Ať už je vaše úroveň jakákoli, lekce s trenérem vás budou bavit. Trénujte individuálně nebo ve skupině, kdykoli během všedních i nevšedních dnů.

Juniorská Akademie

S velkým odhodláním měnit malá vítězství ve světová. Nabízíme speciální tréninky pro dorostence, které je dovedou na prestižní zahraniční akademie a pomohou jim k profesionální úrovni. Od komplexního programu zahrnujícího tenisové, kondiční a mentální tréninky přes regeneraci a cesty na turnaje s trenérem až po zdravotní péči a testování. Naším cílem jsou vaše poháry.

Mezinárodní kempy

Jeden pobyt, který spojuje lidi z různých kultur, kouzlo historické Prahy a bohaté sportovní vyžití s komplexním pohybovým programem. Odjíždět budete osvěžení na těle i na duchu.

Tenis je společenská hra, jejíž kořeny sahají až do 13. století. I když se od těch dob hodně změnilo, něco zůstalo stejné. Tenisté všech úrovní rádi měří své síly na soutěžních i přátelských turnajích. A o tuto tradici vás nechceme ochudit.

Fitness

Posilujte svaly, odolnost i sebevědomí ve fitness s omezenou kapacitou a neomezenými možnostmi. Prostor je vybavený nejmodernějšími posilovacími stroji, aerobními trenažéry, činkami a dalšími doplňky. Kromě bohatého sportovního vyžití nabízíme také poradenství a sportovní diagnostiku. Tenhle zápas o lepší já zkrátka nemůžete prohrát.

Jednorázový vstup

Maximální soustředění na výkon a uklidňující zpěv ptáků. Zažijte radost z pohybu v příjemném fitness centru s výhledem do lesa.

Vstup je 500 CZK za hodinu pro veřejnost nebo zdarma pro členy klubu.

Individuální trénink

Zvítězit sám nad sebou je často to nejtěžší. Ať už jsou vaše cíle jakékoli, pravidelný a kvalitní trénink pod odborným dohledem vás k nim dovede rychleji. Lekce jsou přizpůsobeny vašim potřebám a kondici. Odcházejte z tréninků s dobrým pocitem. 

Sportovní dianostika

Poznejte silné stránky i rezervy svého těla. Pomůžeme vám nastavit hranice tak, abyste se zlepšovali bez přetěžování a zbytečné bolesti. Pomocí pečlivého odborného vyšetření zjistíme úroveň a možnosti vaší fyzické kondice. Podle výsledků pak společně sestavíme individuální cvičební plán, se kterým dokážete víc.

Skupinové lekce

Jsou dny, kdy vás představa tréninku příliš neláká a ocenili byste trochu motivace? Není nad zdravou soutěživost při skupinovém cvičení. Vyberte si z našich lekcí kruhového tréninku, HIIT, kardia nebo komplexního posilování celého těla a překonejte sami sebe. Náš rezervační systém nám napovídá, že v tom nebudete sami.

Minigolf

Utřiďte si myšlenky soustředěným mířením na jamku nebo při sledování potomků ze stínu stromů. Naše minigolfové hřiště je ideálním místem pro odpolední odpočinek, soukromou oslavu či netradiční společenskou akci.

Cena je 200 kč za hodinu (zahrnuje 1h minigolfu pro 1 osobu včetně vybavení)

Jóga

Odpojte se na chvíli od okolního světa a uvolněte své tělo i mysl. Vyberte si z individuálních, párových a skupinových lekcí. Začněte zvolna hatha jógou, která vás v základních pozicích naučí ovládat dech a koncentraci. Později zkuste dynamičtější vinyasu s detoxikačními účinky nebo rychlejší a pokročilejší ashtangu pro lepší činnost oběhového systému.

Členství v klubu Vista
Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru Vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.
Staňte se součástí Vista Members Club.
MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ