Absolutní elegance a pohodlí

Vítejte doma. Luxusní ubytování. Maximální pohodlí a soukromí. V obklopení přírody.

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělé osoby

Ve všech ročních obdobích naprosto jedinečný

Designový hotel harmonicky propojený s přírodou nabízí klid, rovnováhu a soukromí. Nachází se na kopci mezi stromy, blízko centra Prahy. Interiér je zaměřen na zdravý životní styl, s prostory pro cvičení, odpočinkové zóny a wellness pod korunami stromů.

Tam, kde cesta končí, nádhera začíná

Krajina obklopující resort je doslova kouzelná. Každý den Vás bude vítat líbivý zpěv ptáků, květy lesních rostlin a svěží vzduch s dřevitou vůní jehličí. Celé místo tak vytváří pocit útulného a hřejivého domova. Dopřát si zde můžete i jedinečnou gastronomií, která je inspirována moderní kuchyní ze všech koutů Evropy.

Smysl pro detail a vytříbenost

Vista Superior pokoje a apartmány s nádechem přírody

Hotelové apartmány a Vista Superior pokoje představují osobní intimní prostor. Do jejich interiéru jsou s citem zakomponované rozmanité materiály a originální dekorace. Velká okna s výhledem do zahrady svádí k nekonečným pohledům do pestré říše rostlin. Kvalitní spánek je zásadní pro revitalizaci našeho těla a, proto jsou ve všech pokojích pohodlné postele, na kterých se usíná jako na obláčku.

Slunce jako symbol zdraví

Slunce, snídaně a wellness v náručí přírody

Pozvolným nadechnutím a pohlazením od ranního slunce začíná každý den lépe. Z povzdálí Vás mezitím láká k bdělosti smyslná vůně právě připravené snídaně.  Ta Vám dodá novou sílu a dobrou náladu. K dalšímu odpočinku doslova svádí venkovní terasa, která je přímo stvořená k posezení s knihou a se šálkem příjemně vonící kávy. Váš den může pokračovat návštěvou unikátního wellness pod korunami stromů.

Umění odpočinku v přírodě

Svěží vánek vás zve k dobrodružství, během něhož objevíte skrytá tajemství. Navštivte přírodní lázně se třemi hlavními zónami pro úplnou relaxaci: vyhřátými relaxačními místnostmi, saunovým světem a biotopem. Obklopeni motýly a barevnými vážkami na vodní hladině prožijete klidný zážitek.

Ráj pro Vaše tělo i mysl

Wellness balíček

Unikátní Vista Wellness je oázou klidu v blízkosti rušeného centra Prahy, vybízející všechny Vaše smysly k odpočinku s dokonalým soukromím. Balíček zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 1-2 noci se snídaní, welcome drink, kávový a čajový set v pokoji, značkovou koupelovou kosmetiku, 1 x za den návštěvu wellness na 3 hodiny, lahev nápoje Magu, 30 min. masáž, afternoon tea, vstup do fitness a na minigolf, a parkování na hotelovém parkovišti. Vychutnávejte si odpočinek, sledujte vážky nad hladinou biotopu.

Cena od 9 000 Kč/pobyt dle vybraného typu pokoje
REZERVOVAT

Pohlazení pro oči i duši

Ponořte se do světa elegance a přírodního kouzla

Únik od městského šumu do přírody znamená začít žít klidně. Splynutí s okolní krajinou, rostlinami a vodou pozvedne všechny naše smysly. Utváříme si tak cenné vzpomínky na okamžiky, které prožíváme a budeme si je chtít pečlivě chránit po celý život. Sem tam se v této přírodní oáze objeví i nějaké jiné zvíře, pro které je toto místo taktéž domovem. Právě tato pestrost a živost dodává tomuto prostoru tu pravou a jedinečnou atmosféru.

Příroda je náš domov

Harmonie přírody, designu a městského života

Všechny cesty mimo náš domov jsou něčím zajímavé, inspirativní a plné zážitků. Ve Vista Resortu však poznáte kouzlo, které nadchne a potěší všechny Vaše smysly. Dýchejte čerstvý vzduch, poslouchejte libozvučné zvuky přírody a užívejte si perfektní servis. Vždy, když jste uvnitř hotelu anebo se procházíte rozlehlou zahradou, budete si zde připadat jako v opravdovém ráji. A přesto poblíž živého centra města.

Rozmanitost moderní gastronomie

Restaurace Euphemia představuje místo setkání, kde si hosté mohou vychutnat speciality světové kuchyně. Každý pokrm je jako autorovo mistrovské hudební dílo složený z vyvážené kompozice chutí a lákavých vůní.

11 200 KČ /  2 NOCI

Absolutní uvolnění

Unikněte od shonu běžného života a dopřejte si absolutní klid a privátní prostředí.

Zobrazit Balíček

8 500 KČ / NOC

Ve znamení dobré chutě

Ochutnejte vybrané speciality od našeho špičkového šéfkuchaře.

Zobrazit Balíček

15 500 KČ / 2 NOCI

Velkolepý zážitek VistaClub

Místo, kde si můžete odpočinout, relaxovat a načerpat nové síly.

Zobrazit Balíček

14 200 KČ / 2 NOCI

Dostaňte se do kondice

Začněte žít zdravě a vitálně. Pojďte do toho s námi.

Zobrazit Balíček

V srdci Prahy, na adrese Nad Hliníkem 1202/02, čeká na objevení hotel, zasazený do zeleně košírského lesoparku. Přijďte zažít příběh o klidu a pohodě ve stínu stromů,  přímo v pulzujícím centru zázračné metropole. Těšíme se na Vás!

REZERVOVAT NÁVŠTĚVU