Elegance a pohodlí

Vítejte doma. Luxusní ubytování. Maximální pohodlí a soukromí. V obklopení přírody.

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělé osoby

JEDINEČNÝ VE VŠECH ROČNÍCH OBDOBÍCH

Designový hotel harmonicky propojený s přírodou nabízí klid, rovnováhu a soukromí. Nachází se na kopci mezi stromy, blízko centra Prahy. Interiér podporuje zdravý životní styl a nabízí prostory pro cvičení, odpočinkové zóny a wellness pod korunami stromů.

Tam, kde cesta končí, nádhera začíná

Krajina obklopující resort je doslova kouzelná. Každý den Vás bude vítat zpěv ptáků, květy lesních rostlin a svěží vzduch s vůní jehličí. Celé místo tak vytváří pocit útulného a hřejivého domova. Dopřát si zde můžete i jedinečnou gastronomii, inspirována moderní kuchyní ze všech koutů Evropy.

Smysl pro detail

Vista Superior pokoje a apartmány s nádechem přírody

Hotelové apartmány a Vista Superior pokoje vám poskytnou osobní prostor. Interiér kombinuje různé materiály a originální dekorace. Za velkými okny se otevírá pohled na zahradu, který vás zláká k prozkoumání její bohaté flóry. Pro váš odpočinek je zásadní kvalitní spánek, a proto jsou všechny pokoje vybavené pohodlnými postelemi, na kterých se spí jako na obláčku.

Slunce jako symbol zdraví

Slunce, snídaně a wellness v náručí přírody

Den začíná lépe, když ho uvítáte hlubokým nádechem za prvních slunečních paprsků. Mezitím vás probudí vůně čerstvé snídaně, která vám dodá energii a zlepší náladu. K odpočinku svádí venkovní terasa, ideální místo pro relaxaci s knihou a šálkem voňavé kávy. Váš den může pokračovat i návštěvou wellness pod korunami stromů.

Umění odpočinku v přírodě

Prozkoumejte přírodní lázně rozdělené do tří hlavních zón pro naprostou relaxaci: vyhřáté relaxační prostory, saunové oázy a biotop. V obklopení motýlů a barevných vážek na hladině vody dosáhnete stavu dokonalého klidu.

Ráj pro Vaše tělo i mysl

Wellness balíček

Vista Wellness je klidnou oázou nedaleko rušného centra Prahy, která vám nabídne odpočinek v naprostém soukromí. Balíček zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 1-2 noci se snídaní. Balíček dále obsahuje: •welcome drink, •kávový a čajový set v pokoji, •značkovou koupelovou kosmetiku, •denní vstup do wellness na 3 hodiny, •láhev nápoje Magu, •30 min. masáž, •afternoon tea, •přístup do fitness a na minigolf •a parkování na hotelovém parkovišti. Dopřejte si odpočinek a sledujte poletující vážky nad hladinou biotopu.

Cena od 9 000 Kč/pobyt dle vybraného typu pokoje
REZERVOVAT

Pohlazení pro oči i duši

Když elegance splývá s přírodou

Únik z městského ruchu do náruče přírody znamená začít prožívat klid. Když splynete s okolní krajinou, flórou, faunou a vodou, pozvedne to všechny vaše smysly. Vytvoříte si  vzpomínky, které si budete chtít chránit celý život. Občas se setkáte s divokými zvířaty, které zde nacházejí domov. Právě tato živost dodává místu jedinečnou atmosféru.

Příroda je náš domov

Harmonie přírody, designu a městského života

Všechny cesty mimo domov přináší nové zážitky a inspiraci. Vista Resort nabízí obojí. Dýchejte čerstvý vzduch, naslouchejte zvukům přírody a nechte se rozmazlovat  perfektním servisem. Ať už relaxujete uvnitř hotelu nebo se touláte po zahradě, pocítíte ten pravý klid – a to vše kousek od živého centra města.

Rozmanitost moderní gastronomie

Restaurace Euphemia představuje místo setkání, kde si hosté mohou vychutnat speciality světové kuchyně. Každý pokrm je jako mistrovské hudební dílo složený z vyvážené kompozice chutí a vůní.

11 200 KČ /  2 NOCI

Absolutní uvolnění

Unikněte od shonu běžného života a dopřejte si absolutní klid a privátní prostředí.

Zobrazit Balíček

8 500 KČ / NOC

Ve znamení dobré chutě

Ochutnejte vybrané speciality od našeho špičkového šéfkuchaře.

Zobrazit Balíček

15 500 KČ / 2 NOCI

Velkolepý zážitek VistaClub

Místo, kde si můžete odpočinout, relaxovat a načerpat nové síly.

Zobrazit Balíček

14 200 KČ / 2 NOCI

Dostaňte se do kondice

Začněte žít zdravě a vitálně. Pojďte do toho s námi.

Zobrazit Balíček

V srdci Prahy, na adrese Nad Hliníkem 1202/02, se nachází hotel, zasazený do zeleně lesoparku v Košířích. Zveme vás na místo klidu a relaxace, kde vám stíny stromů vytvoří útočiště, a to přímo v pulzujícím centru metropole. Těšíme se na Vás!

REZERVOVAT NÁVŠTĚVU