Absolutní elegance a pohodlí

Vítejte doma. Luxusní ubytování. Maximální pohodlí a soukromí. V obklopení přírody.

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Dospělé osoby

Ve všech ročních obdobích naprosto jedinečný

Designový hotel harmonicky propojený s přírodou nabízí klid, rovnováhu a soukromí. Nachází se na kopci mezi stromy, blízko centra Prahy. Interiér je zaměřen na zdravý životní styl, s prostory pro cvičení, odpočinkové zóny a wellness pod korunami stromů.

Tam, kde cesta končí, nádhera začíná

Krajina obklopující resort je doslova kouzelná. Každý den Vás bude vítat líbivý zpěv ptáků, květy lesních rostlin a svěží vzduch s dřevitou vůní jehličí. Celé místo tak vytváří pocit útulného a hřejivého domova. Dopřát si zde můžete i jedinečnou gastronomií, která je inspirována moderní kuchyní ze všech koutů Evropy.

Smysl pro detail a vytříbenost

Vista Superior pokoje a apartmány s nádechem přírody

Hotelové apartmány a Vista Superior pokoje představují osobní intimní prostor. Do jejich interiéru jsou s citem zakomponované rozmanité materiály a originální dekorace. Velká okna s výhledem do zahrady svádí k nekonečným pohledům do pestré říše rostlin. Kvalitní spánek je zásadní pro revitalizaci našeho těla a proto jsou ve všech pokojích pohodlné postele, na kterých se usíná jako na obláčku.

Slunce jako symbol zdraví

Slunce, snídaně a wellness v přírodním útočišti

Pozvolným nadechnutím a pohlazením od ranního slunce začíná každý den lépe. Z povzdálí Vás mezitím láká k bdělosti smyslná vůně právě připravené snídaně.  Ta Vám dodá novou sílu a dobrou náladu. K dalšímu odpočinku doslova svádí venkovní terasa, která je přímo stvořená k posezení s knihou a se šálkem příjemně vonící kávy. Vaše úplné uvolnění pokračuje v přírodním wellness pod korunami stromů.

Umění odpočinku v přírodě

Svěží vánek vás zve k dobrodružství, během něhož objevíte skrytá tajemství. Navštivte přírodní lázně se třemi hlavními zónami pro úplnou relaxaci: vyhřátými relaxačními místnostmi, saunovým světem a biotopem. Obklopeni motýly a barevnými vážkami na vodní hladině prožijete klidný zážitek.

Pohlazení pro oči i duši

Ponořte se do světa elegance a přírodního kouzla

Únik od městského šumu do přírody znamená začít žít klidně. Splynutí s okolní krajinou, rostlinami a vodou pozvedne všechny naše smysly. Utváříme si tak cenné vzpomínky na okamžiky, které prožíváme a budeme si je chtít pečlivě chránit po celý život. Sem tam se v této přírodní oáze objeví i nějaké jiné zvíře, pro které je toto místo taktéž domovem. Právě tato pestrost a živost dodává tomuto prostoru tu pravou a jedinečnou atmosféru.

Příroda je náš domov

Harmonie přírody, designu a městského života

Všechny cesty mimo náš domov jsou něčím zajímavé, inspirativnía plné zážitků. Ve Vista Resortu však poznáte kouzlo, které nadchne a potěší všechny Vaše smysly. Dýchejte čerstvý vzduch, poslouchejte libozvučné zvuky přírody a užívejte si perfektní servis. Vždy, když jste uvnitř hotelu anebo se procházíte rozlehlou zahradou, budete si zde připadat jako v opravdovém ráji. A přesto poblíž živého centra města.

Rozmanitost moderní gastronomie

Restaurace Euphemia představuje místo setkání, kde si hosté mohou vychutnat speciality světové kuchyně. Každý pokrm je jako autorovo mistrovské hudební dílo složený z vyvážené kompozice chutí a lákavých vůní.

11 200 KČ /  2 NOCI

Absolutní uvolnění

Unikněte od shonu běžného života a dopřejte si absolutní klid a privátní prostředí.

Zobrazit Balíček

8 500 KČ / NOC

Ve znamení dobré chutě

Ochutnejte vybrané speciality od našeho špičkového šéfkuchaře.

Zobrazit Balíček

15 500 KČ / 2 NOCI

Velkolepý zážitek VistaClub

Místo, kde si můžete odpočinout, relaxovat a načerpat nové síly.

Zobrazit Balíček

14 200 KČ / 2 NOCI

Dostaňte se do kondice

Začněte žít zdravě a vitálně. Pojďte do toho s námi.

Zobrazit Balíček

V srdci Prahy, na adrese Nad Hliníkem 1202/02, čeká na objevení hotel, zasazený do zeleně košírského lesoparku. Přijďte zažít příběh o klidu a pohodě ve stínu stromů, jen krok od pulzujícího centra zázračné metropole. Těšíme se na Vás!

REZERVOVAT NÁVŠTĚVU