Práce s výhledem na les

Neztrácejte čas cestou do práce a buďte výkonnější. Svoji kancelář nebo místo pro obchodní schůzku naleznete i u nás.

Vista office

Místo, kde se soustředíte, čerpáte inspiraci, realizujete velké plány a podporujete vaši kreativitu. U nás najdete ideální rovnováhu mezi prací a odpočinkem, s výhledem na les přímo od pracovního stolu. Jak daleko vaše myšlenky zamíří dnes?

Kontakt: eventy@vistaresort.cz

Konferenční místnost

Vyjednávejte, ohromujte, sdílejte. Ať už na konferenci nebo přednášce, naše prostory dají vyniknout Vašim pracovním i životním zkušenostem. Prostorná místnost je ideální pro setkání až s 30 lidmi. Uspořádejte networking s uklidňujícím výhledem do přírody.

Zasedací místnost

Dejte si šálek kávy a zasedněte k jednání. I práce může být příjemná, pokud sedíte na pohodlné židli v obklopení dřeva a moderního vybavení. Prostor pojme až 16 lidí a nabízí zázemí pro prezentace, důležité schůzky i výhled mezi stromy.

Klubová místnost

Oválný stůl z masivního dřeva, kožená křesla a v krbu oheň. Místo stvořené pro zasedání představenstva, vrcholového managementu i netradiční meeting. Pozvěte až 8 klíčových lidí do Klubové místnosti a udělejte na ně dojem.

Pracovna

Za okny příroda a uvnitř se můžete nerušeně věnovat svým projektům. Dotáhněte práci, kterou jste dlouho odkládali, nebo začněte úplně nový projekt v naší minimalistické a moderní kanceláři. Navrhli jsme je tak, aby podporovaly kreativitu a flow.

vista PUBLIC

Naše stylové kanceláře a konferenční místnosti jsou připravené k vašemu využití, zda jste podnikatel anebo firma. Součásti pronájmu je technické vybavení, administrativní podpora a občerstvení. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle +420 603 726 477 nebo nám zašlete e-mail na info@vistaresort.cz. 

Eventový pronájem

eventy@vistaresort.cz

CHCI POPTAT EVENT
office

Jednorázový pronájem kanceláře

Zanechte nám e-mail a zašleme vám více informací.
Všechny otázky vám rádi zodpovíme na recepci: +420 603 726 477.

Odesláním své e-mailové adresy dáváte společnosti Vista Resort & Club s.r.o. souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
Úspěšně odesláno.
Brzy se vám ozveme na vámi uvedený kontakt.
Členství v klubu Vista
Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím Vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru Vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.
Staňte se součástí Vista Members Club.
MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ