sportwellNESSgastronomieHoteloffice
Již brzy

S chutí pro rozmanitost současnosti

Moderní kuchyně Evropy nás neustále inspiruje. Propojuje kultury i společnosti díky chuti sdílet společný stůl. Přijďte jí na chuť také.

Vista gastronomIE

S měnící se přírodou za okny se mění i menu v našem bistru a restauraci. Co si vyberete dnes?

DOBŘE STRÁVENÝ ČAS

Od předkrmu, jehož promyšlené chutě vás naladí na grandiózní hlavní chod, až po jemnou sladkou tečku. Je čas potěšit všechny své smysly.

Vista Bistro

Menu bistra ladí s rytmem přírody i vašeho dne. Zatímco slunce nabírá na síle, posilněte se i vy skvělou snídaní. Během dne se pak zastavte na svačinu nebo si odpočiňte u lehkého oběda s uklidňujícím výhledem do korun stromů.

Každý den od 8:00 do 20:00.

již brzy

Euphemia Restaurant

Tam, kde se rozvoněná koření prolínají s opojností luk a lesů, vyzkoušíte osvědčené recepty ze všech koutů Evropy v moderním pojetí. Uzavřete den chody z rukou zkušených šéfkuchařů se sklenkou doporučeného vína od zcestovalých sommelierů nebo se nechte inspirovat kreativitou našich barmanů.

Radost z dárku

Sdílejte požitek z vynikajícího jídla s těmi, na nichž vám záleží. S radostí vám vystavíme dárkové poukazy na částku podle vaší chuti. 

Oslava života

Svěřte nám oslavu narozenin, výročí, svatbu nebo firemní večírek. Postaráme se, aby každý důležitý okamžik provázela nezapomenutelná oslava.