Užijte si klid ve městě

Vstupte do světa čisté přírody, kde zapomenete na okolní stres a napětí. Celý klub obklopují vzrostlé stromy, které poskytují dostatek soukromí a ticha. Relaxujte ve wellness, trénujte na čerstvém vzduchu anebo pracujte v kanceláři s výhledem do zeleně.

Klubové členství Lifestyle PLUS

Život ve Vista Resort & Club

Získejte status významného člena nového a prestižního sportovně společenského a relaxačního klubu nedaleko centra Prahy. Cílem je, aby se naši členové setkávali na místě, kde je jim dobře a cítili se zde uvolněně a příjemně. Jako člen máte přístup na všechna sportoviště, do fitness a wellness.

Pro členy klubu jsou připravovány speciální společenské a sportovní události, degustace a další zajímavé akce. K dispozici máte i soukromou kancelář, která je reprezentativním prostorem pro obchodní jednání. Po jeho skončení se opět vrátíte ke sportu nebo odpočinku. Každý den tedy strávíte přesně tak, jak potřebujete a žádné důležité povinnosti nezmeškáte.

Získejte i Vy svůj osobní a prestižní prostor, který nikde jinde v Praze nenajdete.

Gastronomie

Vydejte se za poznáním nových chutí v moderním pojetí. Usaďte se v restauraci s uklidňujícím výhledem do okolních lesů. Váš stůl je již připraven.

Restaurace Euphemia

Šéfkuchař restaurace Jan Ležal připravil pokrmy, které jsou inspirované všemi kouty Evropy. Název pochází z řeckého "Euphemeo" a je symbolem dobrého znamení a jasné myšlenky. Atmosféru místa podtrhuje výhled na okolní koruny stromů, který nikde jinde v Praze neuvidíte. Privátní salonek je ideálním místem pro soukromé setkání nebo menší oslavu.

Členové Lifestyle Plus získají speciální klubovou slevu z celkového účtu.

Klubové Bistro Vista

Pro krátkou přestávku na kvalitní jídlo navštivte klubové bistro, kde se podávají pokrmy ideální pro obchodní oběd anebo lehký snack. Tento neformální prostor slouží i pro setkání u dobré kávy nebo skleničky s vínem. Součástí bistra je prostorná venkovní terasa s posezením a výhledem na přilehlé tenisové kurty.

Členové Lifestyle Plus získají speciální klubovou slevu z celkového účtu.

Vinotéka Vista

Soukromá místnost s venkovní terasou, kde budete objevovat chutě vína ze všech koutů světa. Ve vinotéce Vista se pořádají degustace vína a dalších destilátů. Ty je možné uspořádat i pro soukromou společnost. Stává se tak ideálním místem i pro neformální setkání za doprovodu variace tapas a jiných pochutin.

Členové Lifestyle Plus získají speciální zvýhodněnou cenu na organizované degustace.

Vista wellness

Poslední formulář před absolutním uvolněním

Vyplňte své osobní údaje a pak už nechte starosti všedních dnů za sebou.
Všechny otázky vám rádi zodpovíme na recepci: +420 721 775 615

Odesláním své e-mailové adresy dáváte společnosti Vista Resort & Club s.r.o. souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
Úspěšně odesláno.
Brzy se vám ozveme na vámi uvedený kontakt.

SPA Vista

Odpočívejte v obklopení čisté přírody. SPA Vista bylo stvořeno jako oáza klidu, kde můžete relaxovat a zapomenout na okolní svět.

Biotop a relaxační zóna

Dopřejte si koupání v unikátním koupacím biotopu, jehož voda je upravována pouze živou složkou přírody. Dostatek stínu a soukromí Vám budou poskytovat okolní stromy, keře a další rostliny. Nachází se zde i prostorná venkovní vířivka s výhledem na biotop. Pro chvíle odpočinku je připravena příjemně vyhřátá relaxační místnost.

Členové Lifestyle Plus mají vstup v ceně členského poplatku.

Masáže

Svěřte se do rukou profesionálních masérů a nechte si uvolnit zatuhlé svaly. Pomocí speciálních hmatů dokáží najít a odblokovat bolestivá místa, která vás trápí. Vyzkoušet můžete i blahodárné účinky aromaterapie, která uleví Vaší mysli.

Členové Lifestyle Plus získají speciální klubovou slevu z celkového účtu.

Saunový svět

Očistěte své tělo od přebytečného napětí a stresu. Pobyt v sauně vás naučí cítit vůni dřeva, oči se uklidní pohledem na jeho barvy a mysl se zklidní. Zvolit můžete tradiční finskou saunu s výhledem do lesa nebo parní a bio kabinu. K dispozici je i privátní venkovní finská sauna.

Členové Lifestyle Plus mají vstup v ceně členského poplatku.

Život v pohybu

Věnujte se sportu a udržujte tak svoji kondici. K dispozici máte několik sportovišť a profesionální trenéry.

MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ

Tenisové kurty

Součástí Vista Resort & Club je 9 terasovitě rozmístěných tenisových kurtů, které  jsou vhodné pro hráče všech věkových kategorií a úrovní. Trénujte na klidném místě v obklopení lesa, kde vás nebude nikdo rušit. Hrát na perfektně upravené antuce je potěšení nejenom pro vás, ale i pro vaše přátele nebo rodinu.

Členové Lifestyle Plus mají neomezený vstup na venkovní tenisové kurty.

Tenisová hala

Přijďte si zahrát i během chladného počasí a zůstaňte tak ve formě. K dispozici máte nejmodernější tenisovou halu, ve které jsou 3 kurty s povrchem GreenSet comfort. Unikátem kryté haly je privátní Sky box, který slouží jako zázemí pro hosty speciálních turnajů.

Členové Lifestyle Plus mají balíček vstupů v ceně členského poplatku.

Osobní trenéři

Zvyšujte si svoje tenisové dovednosti. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník anebo se chcete pouze zdokonalit a naučit se něčemu novému. Naši osobní trenéři se vám budou věnovat, abyste se na kurtech cítili uvolněně a hru si užili. Tenisté všech úrovní jsou u nás vítaní.

Členové Lifestyle Plus získají speciální klubovou cenu na hodinu osobního tréninku.

Fitness

Mějte svou fyzickou kondici pod kontrolou a cvičte pravidelně v prostorném fitness s výhledem do přírody. K dispozici máte posilovací stroje, aerobní trenažéry, činky a další potřebné doplňky. Pořádají se zde i skupinová cvičení a lekce jógy. Se vším vám ochotně pomůžou naši osobní fitness trenéři.

Členové Lifestyle Plus mají vstup do fitness a na skupinové lekce v ceně členského poplatku.

Vista wellness

Poslední formulář před absolutním uvolněním

Vyplňte své osobní údaje a pak už nechte starosti všedních dnů za sebou.
Všechny otázky vám rádi zodpovíme na recepci: +420 721 775 615

Odesláním své e-mailové adresy dáváte společnosti Vista Resort & Club s.r.o. souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.
Úspěšně odesláno.
Brzy se vám ozveme na vámi uvedený kontakt.

Ubytování v přírodě

Součástí resortu je designový hotel, který respektuje spojení s okolním prostředím. Je to klidné a soukromé místo nedaleko od centra Prahy.

Hotel

Potřebujete zajistit ubytování pro své hosty nebo obchodní partnery? Nabídněte jim možnost pobytu ve Vista Resortu, kde budou mít veškerý potřebný komfort. Jako člen klubu s nimi můžete trávit pracovní i osobní čas. Volné chvíle pak můžete využít k relaxaci ve wellness nebo si užít společnou večeři v restauraci Euphemia.

Členové Lifestyle Plus získají speciální klubovou slevu z celkové ceny za ubytování.

Konferenční prostory

Moderní zázemí pro meeting, workshop, prezentaci nebo coffee break. Vaše setkání bude vždy na reprezentativní úrovni.

Setkání ve Vista Resort & Club

Vybavené privátní konferenční prostory s denním světlem, vlastní kancelářské zázemí a nejnovější audio a video technika. Zajistíme vše od plánování až po úspěšnou realizaci vašeho eventu, banketu nebo oslavy. Speciální místností je plně vybavená soukromá pracovna, která je vhodná jako přijímací nebo jednací místnost.

Členové Lifestyle Plus získají speciální zvýhodněnou cenu na pronájem konferenčních prostor.

Členství jako symbol

Dejte jasně najevo, že nejste součástí davu a staňte se novým členem ve Vista Resort & Club. Jenom u nás získáte vlastní sofistikovaný a výjimečný prostor. Protože být prestižní znamená mít soukromí. Nechte se obklopit vzrostlými stromy, které představují život a věnujte se tomu, co Vám dodává energii. Být s námi znamená žít moudře.

Karel Sněhota

GENERÁLNÍ ŘEDITEL

MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ