Aktuality

Adventure Mini Golf Praha

Pokud hledáte unikátní a vzrušující minigolfové hřiště v Praze, nepřehlédněte Vista Minigolf.

Za rohem od Smíchova vás čeká skvělé dobrodružství – pouhých pět minut cesty

Co takhle zkusit něco jiného než obvyklé chvíle s kámoši nebo rodinou? Vyzkoušejte adventure minigolf v přírodě. Je to skvělá šance vypadnout z ruchu města a zaskočit do jiného světa. Tady nemusíte řešit žádné omezení, žádné pokuty za nesprávné odbočení nebo špatné parkování. A co je nejlepší? Žádný dress code, takže můžete přijít, jak se ti zlíbí. Jediné, co potřebujete, je skvělá parta a chuť přijmout výzvu. Tak co, jste připraveni?

Připravte se, hřiště Vás zve ke hře

Vítejte na našem hřišti, kde jsme připravili hned 17 jamkami plných zábavy a výzev! Zde každá jamka představuje nový dobrodružný zážitek, který vás jistě nadchne. Prozradíme, že pátá jamka je jakousi domácí specialitou.

Lákavá gastronomie nejenom v lese

Aby byl zážitek kompletní, tak přímo na místě nabízíme i menší občerstvení a osvěžující nápoje.

Po skončení hry můžete ve Vista Resortu navštívit i restauraci Euphemia, kde podáváme speciality moderní evropské kuchyně.

Otevírací doba a rezervace

Cena Adventure minigolfu je 200 Kč za hodinu pro 1 osobu včetně vybavení.

Další aktuality

Členství v klubu Vista
Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru Vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.
Staňte se součástí Vista Members Club.
MÁM ZÁJEM O ČLENSTVÍ