sportwellNESSgastronomieHoteloffice

vista spa

Představujeme vám luxusní spa zážitek, který vás přenese z uspěchaných dnů do stavu klidu a harmonie. K omlazení a prožití pocitu uvolnění jsme pro vás připravili vyváženu nabídku saun, masáží a procedur z anti-agingového programu. Koupáním se v přírodním biotopu zase osvěžíte tělo i ducha. Vychutnejte si zasloužený odpočinek a zažijte exkluzivitu v jedinečném přírodním prostředí. 

Jedinečné prostředí přírody

Komorní spa je vybavené vnitřními a venkovními saunami, jedinečným přírodním biotopem, soukromou vířivkou, relaxačními a kosmetickými zónami té nejvyšší kvality. 

Pro milovníky sauny

Vyberte si z široké nabídky saun počínajíc velkou finskou saunou, bio saunou, parní saunou, až po venkovní kabinovou saunu. Pro milovníky uklidňující atmosféry za zvuku praskajícího dřeva, soukromí a přírodního výhledu je naše venkovní sauna, s možností přitápění dřevem, pohlazením na duši. 

Přírodní biotop

Novou energii během horkých dnu nepochybně načerpáte koupáním v přírodním biotopu, který je v zimní období zase ideálním místem k otužování a ochlazovaní těla. 

Filozofie zpomalení stárnutí

Omládněte a pronikněte do tajů dlouhověkosti pomocí anti-agingových procedur, jejichž cílem je omezit stárnutí a přispět ke kvalitnímu životu.

Členství v klubu Vista

Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.

Staňte se součástí Vista Members Club.