Zahrajte si s trenérem

Hraní s trenérem má mnoho nesporných výhod, mezi které samozřejmě patří zdokonalování tenisových dovedností. Hodně míčků na kurtu znamená, že odehrajete mnohem více míčů v rámci hodiny a trenér uzpůsobuje intenzitu hry Vaší úrovni. Z tréninku odcházíte s výborným pocitem dobře odtrénované hodiny, která přispěla nejen k zdokonalování tenisových dovedností, ale také k zvyšování Vaší kondiční úrovně.

Programy s cílem

Pro ty, kteří rádi pracují s cíli a chtějí vědět, za jak dlouho jsou schopni svého cíle dosáhnout, jsme připravili programy s různým zaměřením:

Basic

Je program zaměřený na základní tenisové dovednosti. Během něj se naučíte základní údery, mezi které patří forhend, bekhend, volej, smeč, servis a return. Program je určen pro ty, kteří s tenisem začínají a nezáleží na věku.

Intermediate

V programu určeném pro středně pokročilé hráče, se zaměříte na zdokonalování základních úderů a zaměříte se na nové nadstavbové údery, jako jsou úder se spodní rotací, tzv. čop, nebo kraťas apod. a zabrousíte do základních taktických zákonitostí hry, které Vám usnadní a pomohou zvítězit nad Vaším sparingpartnerem.

Advance

Program určený pro hráče, kteří chtějí proniknout do taktiky této úžasné hry. Naučíte se pracovat s rotacemi, úhly, efektivním uvedením míče do hry a správném pohybu po dvorci. To vše Vám pomůže zvýšit plynulost Vaší hry a tím radost z Vašeho výkonu.

Fittenis

K tomu, abyste zvýšili svůj kondiční stav, nemusíte chodit do posilovny nebo běhat v lese. Vše lze dělat na dvorci při sportu, který máte rádi. Program je primárně zaměřen na rozvoj kondice, ale jeho druhotný efekt je i ten, že se zdokonalují také Vaše tenisové dovednosti .

Ceník: