Tenisový klub a tenisová akademie

Od prvních tenisových krůčků, až po vrcholové sportovce.

V naší tenisové akademii čítající už více než 100 mladých, nadějných tenistů dbáme na kompletní rozvoj a podporu hráčů.

Od roku 1966 do dnes v našem areálu působí TC VŠ Praha, kterým prošlo v průběhu let mnoho vynikajících hráčů. Naším nejznámějším odchovancem, byla i hvězda světového kalibru a legenda Martina Navrátilová.

Dnes u nás můžete zahlédnout nejen současné tenisové špičky jako Karolínu Plíškovou nebo Radka Štěpánka, ale i další hráčky WTA a hráče ATP. 

Díky kvalitnímu trenérskému týmu a tréninkovému programu, mohou z místních talentů vyrůst nové hvězdy.

Díky našemu vysoce sofistikovanému přístupu k výchově hráčů, máme vazby na univerzitách v USA a umíme našim hráčům otevřít a ukázat cestu ke studiu na tamních prestižních školách.

V neposlední řadě poskytujeme našim hráčům ekonomickou podporu, která je nezbytně nutná k tomu, aby hráči v dnešní době mohli absolvovat tak špičkový program a mohli být konkurenceschopní v měřítku světového tenisu.

Neváhejte nás kontaktovat a sjednat si osobní schůzku, kde Vám rádi sdělíme více.    

Systematický přístup

V rámci klubu postupujeme od systému k individualizaci. V rámci systému máme nastavenu doporučenou tréninkovou zátěž. V rámci individualizace pracujeme s kritérii, jako jsou biologický věk, biomechanické vlastnosti a práce s moderní technologií. Díky tomu dokážeme tréninkový proces ušít hráči na míru tak, aby jeho sportovní vývoj nebyl nahodilý, ale systematicky efektivní.

Studium na univerzitě v USA?

Díky našemu vysoce sofistikovanému přístupu k výchově hráčů, máme vazby na univerzitách v USA a umíme našim hráčům otevřít a ukázat cestu ke studiu na tamních prestižních školách. V neposlední řadě poskytujeme našim hráčům ekonomickou podporu, která je nezbytně nutná k tomu, aby hráči v dnešní době mohli absolvovat tak špičkový program a mohli být konkurenceschopní v měřítku světového tenisu.

Neváhejte nás kontaktovat a sjednat si osobní schůzku, kde Vám rádi sdělíme více.


Mám zájem o studium: