sportwellNESSgastronomieHoteloffice
fitnesstenis
Již brzy

Tenis uprostřed lesa

Elegantní hra a síla koncentrace. Celoroční provoz, 9 venkovních a 4 vnitřní kurty. Nejžádanější povrch GreenSet Comfort. Soukromí. To vše v prostředí čisté přírody.

vista tenis

Pro nás tenisová hra neznamená odpálit míček na soupeřovu stranu hřiště. Nám jde o víc. O absolutní koncentraci, vnitřní klid, cílevědomost, taktické myšlení a fyzickou připravenost. Nabízíme tenisový zážitek pro nadšené amatéry stejně tak jako pro zanícené profesionální hráče. 

Pronájem kurtů a tenisové haly

Vyměňte šaty a košile za tenisový úbor v našich prostorných šatnách a vstupte na kurt. Sezóna této ušlechtilé hry tu panuje po celý rok. Hrajte se sluncem v zádech na dokonale uhlazené antuce některého z 9 venkovních kurtů. Úkryt před sychravým počasím vám poskytnou 3 vnitřní kurty v dřevem obložené hale s povrchem GreenSet Comfort.

Tréninkové programy

Vaše exkluzivní tenisová cesta vedená našimi profesionálními trenéry. Zdokonalujte své tenisové dovedností systematicky a efektivně. Pracujeme s nejmodernější technologií na trhu, díky čemu vám umíme tréninkový proces připravit přímo na míru. V rámci tréninku odehrajete více míčků a trenér přizpůsobuje intenzitu hry vaší úrovni a potřebám. Z tréninku odcházíte s pocitem výborně odehrané hodiny, se zdokonalenou technikou hry a zlepšenou úrovní fyzické formy.

Tenisová akademie TC VŠ Praha

Kvalitní tým trenérů a propracovaný tréninkový program jsou pro naší tenisovou akademii základem. Dbáme na kompletní rozvoj a podporu hráčů, od prvních tenisových krůčků, až po vrcholové sportovce. Už od roku 1966 v našem areálu působí TJ Slávie VŠ Praha, kterou prošlo v průběhu času několik vynikajících hráčů. Jeho členkou bývala také Martina Navrátilová. V současné době můžete na našich kurtech zahlédnout Karolínu Plíškovou i další hráčky WTA a hráče ATP.

Členství v klubu Vista

Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.

Staňte se součástí Vista Members Club.