sportwellNESSgastronomieHoteloffice
fitnesstenis
Již brzy

Fitness uprostřed lesa

Osobní přístup trenérů. Správné nastavení mysli. Kardio a funkční zóna. Cvičení s vlastní vahou těla. Prostředí, které motivuje k dosažení velkých výkonů. 

vista fitness

Nabízíme ucelený zážitek ze cvičení a jedinečnou atmosféru komorního fitness centra. U nás se budete cítit jako doma. Ukážeme vám zásady efektivního cvičení s předem nastaveným programem a myslí orientovanou tím správným směrem. Pod dohledem našich profesionálních trenérů se vám podaří dosáhnout toho, po čem toužíte. 

Soukromí špičkového fitness

Posilujte svaly, odolnost i sebevědomí ve fitness s omezenou kapacitou a neomezenými možnostmi. Prostor je vybavený nejmodernějšími posilovacími stroji, aerobními trenažéry, činkami a dalšími doplňky. Kromě bohatého sportovního vyžití nabízíme také poradenství a sportovní diagnostiku. Tenhle zápas o lepší já zkrátka nemůžete prohrát.

Tréninkové programy

Svěřte se do rukou odborníků a dosáhněte výborných výsledků svého snažení. Profesionální osobní trenér vás bude vést a motivovat k lepším výkonům. Budete mít svůj tréninkový program šitý přímo na míru. Jednotlivé údaje vaší fyzické aktivity pečlivě zaznamenáváme a výsledky v průběhu vašeho vývoje analyzujeme. Trénink následně optimalizujeme pro dosažení pokroku a požadovaného výsledku. 

Skupinové lekce

Nechte se strhnout energií a vášní skupiny. Nabízíme vám skupinové lekce dynamického, body a mind zaměření pod vedením profesionálních instruktorů. Motivující instruktor a skupinka navzájem se podporujících lidí je zdrojem neutuchající energie a radosti ze cvičení. Během příjemných letních dnů si navíc můžete vychutnat cvičení v čistém prostředí přírody. 

Členství v klubu Vista

Vista Club přináší to nejlepší z anglosaských klubových tradic do klidu zdejší přírody. S členstvím vás čekají přátelská setkání s inspirativními lidmi, sportovní programy na míru vaší kondici i cílům a odpočinek v absolutním pohodlí.

Staňte se součástí Vista Members Club.