sportswellnessRestaurantHoteloffice

vista fitness

Nabízíme ucelený zážitek ze cvičení a jedinečnou atmosféru komorního fitness centra. U nás se budete cítit jako doma. Ukážeme vám zásady efektivního cvičení s předem nastaveným programem a myslí orientovanou tím správným směrem. Pod dohledem našich profesionálních trenérů se vám podaří dosáhnout toho, po čem toužíte. 

Soukromí špičkového fitness

Komplexní nabídka fitness aktivit a poradenství. Designový prostor podněcuje k dosažení nejlepších výkonů při zachování komorní atmosféry. Naleznete tady kardio zóny se stacionárními koly, běžícími pásy a eliptickými trenažery, funkční zónou vybavenou závěsnými posilovacími TRX popruhy a činkami, stejně tak jako prostor vyčleněný na cvičení s vlastní váhou. Svoji fyzickou formu můžete udržovat v našem moderně vybaveném fitness centru. Vychutnejte si odpočinek v jedné z našich luxusních saun, a zakončete svůj den vynikající večeří, gastronomickým zážitkem, který omámí všechny vaše smysly.

Tréninkové programy

Svěřte se do rukou odborníků a dosáhněte výborných výsledků svého snažení. Profesionální osobní trenér vás bude vést a motivovat k lepším výkonům. Budete mít svůj tréninkový program šitý přímo na míru. Jednotlivé údaje vaší fyzické aktivity pečlivě zaznamenáváme a výsledky v průběhu vašeho vývoje analyzujeme. Trénink následně optimalizujeme pro dosažení pokroku a požadovaného výsledku. 

Skupinové lekce

Nechte se strhnout energií a vášní skupiny. Nabízíme vám skupinové lekce dynamického, body a mind zaměření pod vedením profesionálních instruktorů. Motivující instruktor a skupinka navzájem se podporujících lidí je zdrojem neutuchající energie a radosti ze cvičení. Během příjemných letních dnů si navíc můžete vychutnat cvičení v čistém prostředí přírody. 

Členství v unikátním klubu Vista

Vista Club je synonymem neokázalého luxusu, osobního přístupu, soukromí, místo setkávaní a nositelem anglosaských klubových tradic. Naší inspirací byla nejúžasnější klubová místa této planety. Věříme, že střípek jejich pojetí kvality, naleznete u nás i vy.