sportswellnessRestaurantHoteloffice

Vista resturant

U nás zažijete spojení tech nejnetradičnějších chutí mezinárodní kuchyně a uvolněný kulinářsky zážitek. Naším posláním je poskytnout vám příležitost k oslavě každého okamžiku života tím, že vám nabídneme ten nejlepší požitek z jídla. Vaši absolutní spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou.

Nejkrásnější momenty dne jsou ty u jídelního stolu. Zamilujte se do umění našich špičkových šéfkuchařů, someliérů a barmanů. Naše moderní menu se pokaždé skládá z vyvážených chutí a těch nejkvalitnějších ingrediencí. 

Šéfkuchař Vikramjeet Singh vám nabízí možnost prozkoumat bohaté dědictví mezinárodní kuchyně, kuchyně bez hranic. Jeho kulinářské umění zahrnuje kombinaci tradičních a moderních technik vaření, s vášní a respektem k jídlu. 

Láska na talíři vás bude provázet celým dnem, od brzkého rána až do pozdního večera. Ukážeme vám kuchyni plnou fantazie, barev a harmonie lahodných chutí. Je pro nás ctí připravovat menu vždy inovativní a tuto práci jsme povýšili na uměleckou disciplínu. 

Rezervace místa

Zarezervujte si stůl v naší restauraci. Rezervace platí standartně na dvě a půl hodiny. Pokud budete potřebovat více času, rádi vám ji prodloužíme. Stůl si můžete rezervovat pro dvě až osm osob v době oběda, i večeře.

Již brzy.

Vista Events

Užijte si vaše jedinečné chvíle v krásném prostředí. Oslavujte narozeniny, výročí, svatbu nebo jiná významná milníky vašeho života v přítomnosti svých nejbližších. Příležitostí na oslavu je mnoho i z firemního prostředí, proto jsme připravení i na firemní večírky, oslavy výročí anebo uvedení nového produktu na trh. Svěřte se do rukou odborníkům. Tady se o všechno postaráme my.