VISTA RESORT & CLUB

Jsme sportovně založený klub s krásným čistým prostředím košířského lesoparku. Naše dominanta jsou kaskádové tenisové kurty, špičkově vybavená tenisová hala se závodním povrchem GreenSet, Adventure minigolf a klubová restaurace. Zakládáme si na zdravém životním stylu ve spojení s aktivním sportem. Toto vše a mnohem více budete u náš zažívat každý den, ať už jste aktivní profesionální sportovec nebo si jen chcete vychutnat klidné relaxační prostředí našeho klubu.


Naše VIZE

 Jedinečné přírodní prostředí Košířského lesoparku nám bylo základní inspirací pro vytvoření unikátního konceptu moderního životního stylu budovaného a rozvíjeného pod značkou Vista resort and club. Chtěli bychom Vás správně nasměrovat na Vaší cestě dnešním uspěchaným životem, vytvořit pro Vás inspirativní prostředí zajišťující vyvážený přístup k sobě samému to vše postaveno na základech aktivního sportu i umění relaxace a odpočinku. Samozřejmostí je pro nás vynikající gastronomie zarámovovaná stejně jako všechny ostatní prožitky do zklidňující přírody. Někdy je obtížné změnit své stereotypy, pokuste se proto s námi najít svůj nový pohled na život, jeho správnou rovnováhu, poznávejte a prožívejte s námi nové dimenze svého volného času.

Celý projekt vzniká postupně v několika etapách. K již existujícímu tradičnímu tenisovému klubu fungujícímu na principu semiprivátního členství chceme vybudovat v nejbližší době kompletní moderní klubové zázemí. Proto v současné době chystáme uvést do provozu právě dokončované komorní klubové spa zasazené do lesního prostředí našeho areálu, využívající přírodní vodní plochu a biotop. Toto bude doplněno službami našeho studia ayurvedy.

V další fázi bude dokončena na začátku příštího roku již započatá stavba Vista club zahrnující fitness, restaurační prostory, kongresové a coworkingové zázemí a v neposlední řadě boutique hotel , to vše pro naše klubové členy.

Věříme, že termín moderní životní styl nebude v našem podání pouze prázdnou frází a rádi vás o tom přesvědčíme.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Co pro Vás chystáme

Staňte se členem prestižního klubu VISTA

Domluvte si s námi setkání

Pokud chcete být součástí prestižního klubu VISTA domluvte si s námi setkání a dozvíte se vše co k tomu budete potřebovat.