Eventy

Firemní eventy

Spojit unikátní přírodu, sportovní vyžití, dobré jídlo a splnění pracovní aktivity je velice obtížné, ale u nás to je možné. V našem krásném přírodním prostředí lesoparku v Košířích pro Vás sestavíme a zorganizujeme firemní akci na míru. Nabízíme sportovní vyžití v podobě tenisového turnaje, a to jak v letním, tak v zimním období, adventure golf v letním období a fitness aktivity opět v letním i zimním období. Zajistíme plnohodnotný catering v naší restauraci i doplňkové služby, jako masáže, fyzioterapii nebo kosmetické služby, které jistě Vaší zaměstnanci a obchodní partneři ocení.

Máte zájem pro se svou firmou udělat netradiční event? Neváhejte a kontaktujte nás.

Rodinné oslavy

V krásném přírodním prostředí lesoparku v Košířích pro Vás zorganizujeme rodinnou oslavu. Zajistíme chutné jídlo dle Vašeho přání v naší restauraci a zorganizujeme také sportovní aktivity, jako minigolfový turnaj, tenisový turnaj nebo tenisové lekce, fitness s trenérem. U nás, se Vaše oslava stane příjemně prožitým zážitkem, na který budete vždy příjemně vzpomínat.

Pokud máte zájem o rezervaci rodinného oběda, či narozeninové oslavy, kontaktujte nás a domluvíme se na podrobnostech.

Tematické večery

V našem resortu nenajdete jen sportovní vyžití v podobě tenisu, fitnessu a minigolfu, ale také kvalitní jídlo a příjemné romantické prostředí u zapáleného krbu. Přijměte pozvání na večer stráveny u hudby ladící příjemnou atmosféru, nad chutným jídlem tematicky připraveném a odneste si zážitek, na který budete příjemně vzpomínat.

Máte-li zájem obdržet pozvánku na tematické večery, kontaktujte nás.

Amatérské turnaje

Tenisový klub je také společenský život, sportovní zápolení a navazování nových obchodních i přátelských vazeb, je to tedy místo setkávání. Nejen za tímto účelem pořádáme, pro amatérské hráče všech úrovní, tenisové turnaje a zápolení soutěžního i nesoutěžního charakteru.

Máte zájem účastnit se našich turnajů nebo si uspořádat vlastní, kontaktujte nás.


Ukázky našich eventů