Ajurvéda

Naše pojetí Ajurvédy spočívá v tom, že nejdříve provedeme první sezení, které je spojeno se základní diagnostikou, ta se týká tepu, tváře, jazyka a data narození. Výsledky se poté srovnávají s dostupnou moderní technologií k přesnějšímu měření. Tato diagnostika zabere přibližně 90 minut.

Naučíme Vás přijmout sami sebe a Vaše tělo bude v harmonii s psychikou. Pomůžeme Vám v různých oblastech, protože Ajurvéda se dá aplikovat na vše, např. sport, práci, stravu, atd.

Vyberte si od nás z nabídky programů, kterými se zabýváme. Např program - psychika, končetiny, jóga + ajurvéda, a další.

Ajurvéda není jen moderní výstřelek doby, nýbrž filosofií a vědou starou 5000 let. Kromě medicíny do ni patří i další disciplíny jakými jsou: psychologie, vastu shastra ( indická forma feng-šuej), jóga, jyotish (védská astrologie) a další. 

Jde o nejstarší zdravotnický systém a zároveň nejstarší zdravý životní styl. Důležité je také zmínit, že z Ajurvédy vychází i většina současných lékařských systémů.

Základním posláním Ajurvédy je - nedopustit, aby naše tělo bylo nemocné. Naučit se mu naslouchat a nemocem umět předejít.

Do Ajurvédy patří nejen klasické známé procedury, ale i její celkové učení.

Ajurvéda vytváří programy každému na míru, takže každý dostane přesně to, co potřebuje.

Členem týmu našeho Premium SPA by Vista se stal kolega, který Ajurvédu studuje více než 17 let pan Mgr. David Nitsche

Byl žákem Dr. George Eassey v Praze a ajurvédu vystudoval na American Institute of Vedic Studies a na Ayurvedic Insitute pod vedením Dr. Vasanta Lada a Dr. Davida Frawleye. Ve městě Puné v Indii své znalosti prohloubil o klinickou praxi na Pranav Clinic u Dr Vasanta Lada a na Vasanta Institute of Ayurveda VIOA studiem ajurvédské klinické patologie. Ajurvédské masážní techniky si osvojil na Ayurvedic Centre of Poomully Aramthapuran Smaraka Trust v indické Kérale a studiem Kalaripayattu severního stylu, kde se ho ujal velmistr Sri Poomully Narayana Namboodirippad. Kromě ayurvédy a jógy se zajímá o Dynamickou Neuromuskulární Stabilizací DNS profesora Koláře, klasickou dietologií, antistresovým poradenstvím a zdravým životním stylem v oblasti sportu a hubnutí. 

Objednejte se online